2447/​225

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Reparationer og gennemtærringer på fodstykker. Let løse ved samlinger.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

12 bud

892240 (Autobud) 1.500 DKK
153169 1.500 DKK
892240 (Autobud) 1.450 DKK
871758 1.400 DKK
892240 1.350 DKK
153169 1.300 DKK
871758 1.250 DKK
153169 1.200 DKK
871758 1.150 DKK
153169 1.100 DKK
871758 1.050 DKK
153169 1.000 DKK