2139/930
Ubekendt maler, 20. årh.
Komposition. Sign. Siewert Miller. Olie på lærred. 91×91.
Krakeleringer. Afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Vurdering
Hammerslag