2445/​845

Gina Pellón (f. Cienfuegos, Cuba 1926, d. Paris 2014)

“Poul George”. Sign. Gina Pellón, HC. Litografi i farver. Lysmål 68×46.

Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

14 bud

1024682 2.100 DKK
1099146 (Autobud) 2.000 DKK
1024682 1.950 DKK
1099146 1.600 DKK
1024682 1.550 DKK
1099146 (Autobud) 1.500 DKK
1024682 1.450 DKK
1099146 1.300 DKK
1024682 (Autobud) 1.250 DKK
1099146 1.200 DKK
1024682 900 DKK
988044 850 DKK
881480 800 DKK
988044 750 DKK