2004/​302

Tre ankelringe / vægte af messing. Vestafrika. 20. årh. L. 14–16. (3)

Proveniens: Dansk / Schweizisk privatsamling. Erhvervet under ophold i Vestafrika i perioden 1962–68.

Brugsspor. Mindre revner.

Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

380 DKK

10 bud

380 DKK
(Autobud) 360 DKK
360 DKK
(Autobud) 340 DKK
320 DKK
280 DKK
270 DKK
(Autobud) 260 DKK
260 DKK
250 DKK