2132/​582

Troels Wörsel (f. Århus 1950, d. Køln 2018)

To kompositioner. Sign. T. Wörsel, 38/55. Litografi. Bladstørrelse 62×44. Uindrammede. (2)

Original stand.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

2.000 kr

Hammerslag

3.200 kr

16 bud

(Autobud) 3.200 kr
3.000 kr
(Autobud) 2.900 kr
2.800 kr
(Autobud) 2.600 kr
2.500 kr
(Autobud) 2.100 kr
2.000 kr
1.550 kr
(Autobud) 1.500 kr
1.450 kr
1.200 kr
1.150 kr
1.100 kr
1.050 kr
1.000 kr