2132/582
Troels Wörsel (f. Århus 1950, d. Køln 2018)
To kompositioner. Sign. T. Wörsel, 38/55. Litografi. Bladstørrelse 62×44. Uindrammede. (2)
Original stand.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud