2204/178
Jules Girardet, efter
To fremstillinger af Napoleon med sit barn. Tryksign. Jules Girardet. Koloreret litografi. Lysmål 24×37. (2)
Papiret er let gulnet. Undersøgt i ramme.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. januar 2022
Vurdering
Hammerslag