2203/128
Taburet af bejdset bøg, gennembrudte, let buede sider. Ca. 1900. H. 61. L. 65. B. 37.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag