2425/734
Wiliam Skotte Olsen (f. København 1945, d. sst. 2005)
Figurer, fugl og huse. Sign. WSO. Olie på lærred. 73×60.
Original stand.
Vurdering
Hammerslag
15 bud
1106208 (Autobud) | ||
171923 | ||
1106208 | ||
900634 | ||
1127280 | ||
311510 | ||
900634 (Autobud) | ||
311510 | ||
900634 | ||
311510 (Autobud) | ||
900634 | ||
311510 (Autobud) | ||
174739 | ||
311510 | ||
900634 |