2103/513
Lysberg, Hansen & Therp
Tre indskudsborde med stel af messing. Plader af blåt glas. Udført hos Lysberg, Hansen & Therp. H. 43/41/39. L. 54/46/35 B. 39/36/34. (3)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
33 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||