2432/911
Dansk møbeldesign
Lille kommode af palisander. Front med fire skuffer. Udført 1960'erne. H. 70. L. 60. D. 35.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering