12114/266
Bjarne Nielsen (f. Odder 1931)
“Industri”. Sign. verso Bjarne Nielsen. Olie på plade. 28×40. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag