2431/169
Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953)
Marine med dampskib. Sign. V. Qvistorff 1938. Olie på papir monteret på malepap. 18×23.
Enkelte minimale afskalninger.
Vurdering
12 bud
840746 (Autobud) | ||
804992 | ||
840746 | ||
1122324 | ||
840746 | ||
804992 (Autobud) | ||
840746 | ||
804992 (Autobud) | ||
840746 | ||
804992 (Autobud) | ||
840746 | ||
804992 |