908/662
Clemmen Clemmensen (f. København 1885, d. Nakskov 1964)
En abbate. Sign. Clemmensen. Olie på lærred. 43×34.
Minimale krakeleringer.
Malerier, 18. februar 2009
Vurdering
Hammerslag