2132/​930

Ubekendt design

Bordlampe på trepasfod af sortlakeret metal med skærm af hvid plast. H. 50. Diam. 43.

Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Skærm med mindre buler. Trepasfod med senere lakering. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.100 DKK

1.100 DKK
1.050 DKK
1.000 DKK