12103/​277

Ubekendt møbeldesign

Puf betrukket med naturfarvet skind, syet i felter. 20. årh. H. 30. B. 45. D. 45.

Brugsslitage. Læder med patina, syninger delvist defekte.

Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK