12103/277
Ubekendt møbeldesign
Puf betrukket med naturfarvet skind, syet i felter. 20. årh. H. 30. B. 45. D. 45.
Brugsslitage. Læder med patina, syninger delvist defekte.
Kunst, antikviteter & design, 21. januar 2021
Vurdering
Hammerslag