2131/​709

Dansk møbeldesign

Kommode af palisander, buet front med fire skuffer. H. 82. B. 80. D. 44.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.

Moderne kunst og design, 3. august 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.500 DKK

(Autobud) 2.500 DKK
2.400 DKK
2.300 DKK
2.200 DKK
2.100 DKK
2.000 DKK