2131/709
Dansk møbeldesign
Kommode af palisander, buet front med fire skuffer. H. 82. B. 80. D. 44.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Moderne kunst og design, 3. august 2021
Vurdering
Hammerslag