1951/636
Leif Sylvester (f. København 1940)
''Jeg syn's lige hun var her''. Sign. Sylvester 97. Olie på plade. 13×13.
Original stand.
Moderne kunst og design, 17. december 2019
Vurdering
Hammerslag
16 bud