2431/​53

Sønderjysk almue dragkiste af bemalet fyrretræ, front med fire ligeknækkede skuffer. 18. årh.s anden halvdel. H. 96. B. 122. D. 52.

Brugsslitage. Nøgle medfølger. Restaureret, pæn stand.

Fra i Lyngby
Vur­dering

8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1010450 4.200 DKK
107745 4.000 DKK