2103/578
Vilhelm Lundstrøm (f. København 1893, d. sst. 1950)
Opstilling. Sign. V. Lundstrøm, samt VL i trykket. Litografi i farver. Lysmål 24×21.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud