12115/156
Ena Dam (f. Odense 1941, Odense/København,1964-)
Solopgang med tulipaner. Sign. Ena Dam. Olie på plade. Rammemål 60×70.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag