2439/1806
Dansk snedkermester
Stort bord af mahogni med udtræk og fire tillægsplader med sarg. H. 72. L. 180/412. B. 120. (5)
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak/afslag. Støtteben er ikke inkluderet.
Vurdering