2032/​301

En samling fliser af fajance, dekorerede i grønlige nuancer. 20. årh. 13×13. (52)

Kanthak. Nogle fliser med revner. Fremstår med alders- og brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.000 kr.

1.000 kr.