2446/592
Axel Munch (f. Gudhjem 1918, d. 1974)
Landskab med græssende køer. Sign. AM Gudhjem. Olie på plade. 60×75.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Behov for rensning.
Vurdering