2103/918
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Kompositioner. Sign. MA 78/90 og Mogens Andersen 24/100. Litografier i farver. Bladstørrelse 76×55 og 80×59. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 19. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
31 bud