872/1063
Anders Brinch (f. 1971)
“There is a tear in my beer”, 2005. De fire figurer sign. A. Brinch. Lofthængt skulptur af mixed media. Diam. ca. 50–55.
Proveniens: Galerie Christoffer Egelund.
Malerier og grafik, 7. juni 2017
Vurdering
Hammerslag