2438/77
Tyrkisk kiste af mørkt træ med beslag af messing. Ca. 1900. H. 80. L. 145. D. 63.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Lås mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 16. september 2024
Vurdering
Hammerslag