2431/281
Lille Kommode af bemalet træ, front med tre skuffer. Gustaviansk stil, 20. årh. H. 76. B. 66. D. 37.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag