2032/662
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Seks kompositioner. Tryksign. CHP. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 23×22. (6)
Undersøgt i ramme. Enkelt glas med skade.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud