2014/292
Gruekedel af kobber samt pejsesæt af messing og jern. 19. årh. H. 35. Diam. 36. L. 74–77. (4)
Mindre buler, ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag