2141/9128
Et par franske casoletter af forgyldt bronze. Louis XVI stil, 18. årh.s slutning/ 19. årh.s begyndelse. H. 30. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Selected, 11. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag