2432/779
Kim Naver (f. København 1940, 1962-)
Broderet vægtæppe af uld. Geometrisk mønster i brune og sandfarvede nuancer. Usign. H. 130. B. 90.
Brugs- og alderstegn. Bagside med slitage og flossede/optrevlede kanter.
Vurdering