2008/146
Stokkestativ samt knage af egetræ, vildsvinetænder samt rosenkrans fra kronhjort. 20. årh.s begyndelse. H. 26–86. (2)
Proveniens: Gråsten slot.
Brugsslitage. Revner i træet.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud