1415/1529
Et par barokform lysestager af sølv. Tyskland, 20. årh. Udfyldte. H. 17 cm. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Fyldning løs i den ene stage.
Varia, 10. april 2014
Vurdering
Hammerslag
11 bud