2048/237
Opal empire bakke af gulmalt metal og messing, 19. årh. L. 55 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Malingafslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud