2148/50
Liggestol af jern med justerbar ryg, ben med hjul. 20. årh. L. 180.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Ene hjul løst.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021
Vurdering
Hammerslag