2148/​50

Liggestol af jern med justerbar ryg, ben med hjul. 20. årh. L. 180.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 29. november 2021

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag