2109/294
Dansk klapbord af gråmalet træ. Barok form, 19. årh. H. 75. B. 109. D. 52. Diam. 104.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag