Aage Sikker-Hansen (f. Grenaa 1897, d. København 1955)
Lars Ravn (f. Aalborg 1959)
To kompositioner. Sign. Lars Ravn 1996 samt tryksign. Sikker Hansen. Litografi i farver. Bladstørrelse 72×60 og 47×37. Uindrammet. (2)
Intet at bemærke. Har aldrig været indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 20. februar 2020
16 bud