1831/699
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition. Sign. Mogens Andersen, E.A. Litografi i farver. Bladstørrelse 76×55.
Dette emne handles i fuldmoms
Misfarvning langs øverste kant. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag