1847/1539
Et par Augustenborg tulipan stager af tin, på firesidet fodstykker. 19. årh. H. 21 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 22. november 2018
Vurdering
Hammerslag
16 bud