2045/561
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
To kompositioner. Sign. Corneille 99 og 97, 167/200 og HC 16/50. Litografier i farver. Bladstørrelse 52 × 67 og 68×43. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 3. november 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud