2447/667
Piet Mondrian, efter
Udstilligsplakat, 1968. Usign. Litografisk plakat. Bladstørrelse 60×84. Uindrammet.
Papiret er gulnet. Håndteringsmærker.
Vurdering
Hammerslag
Piet Mondrian, efter