2435/​128

Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, prydet med rocailler og kæmninger. 18. årh. H. 96.

Mindre afsklaninger. Brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?