1326/1195
Donna Karen, Fendi
Blå frakke med forgyldte knapper i str. L, L. ca. 100 cm. Samt sort nederdel med shorts med forgyldte knapper. Str. 36. L. ca. 88 cm. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 26. juni 2013
Vurdering
Hammerslag