2103/364
Lysberg, Hansen & Therp
Dansk spejl i ramme af mahogni og forgyldt træ. Louis XVI form, 20. årh. H. 156. B. 60.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021
Vurdering
Hammerslag