2103/​364

Lysberg, Hansen & Therp

Dansk spejl i ramme af mahogni og forgyldt træ. Louis XVI form, 20. årh. H. 156. B. 60.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

2.000 kr.

Hammerslag

1.050 kr.

1.050 kr.
1.000 kr.