2249/178
Fem grønlandske fedtstensfigurer, en sign. ISA-S. Udskårede i form af en sæl, en isbjørn og tre fangere. H. 7,5–17,5 cm. (5)
Ældre malerier, møbler og varia, 5. december 2022
Vurdering
Hammerslag