318/​11

Bang & Olufsen

“Beolab 10”. Trekantet højttaler samt medfølgende vægbeslag. (2)

Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.

Typenr.: 6218 Itemnr.: 1620030 Serienr.: 20860110

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Tvangssalg, 12. december 2016

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

700 DKK

(Autobud) 700 DKK
650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK