318/11
Bang & Olufsen
“Beolab 10”. Trekantet højttaler samt medfølgende vægbeslag. (2)
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Typenr.: 6218 Itemnr.: 1620030 Serienr.: 20860110
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag