2420/509
Trine Boesen (f. København 1972)
"Golden Garbage, 2007. Sign. på bagsiden Trine Boesen med datering. Olie på lærred. 150×200. Uindrammet.
Vurdering
Hammerslag
886953 | ||
949938 | ||
886953 | ||
889417 | ||
297161 | ||
889417 | ||
297161 | ||
889417 |