2420/​509

Trine Boesen (f. København 1972)

"Golden Garbage, 2007. Sign. på bagsiden Trine Boesen med datering. Olie på lærred. 150×200. Uindrammet.

Vur­dering

20.000–25.000 DKK

Hammerslag

17.500 DKK

886953 17.500 DKK
949938 17.000 DKK
886953 16.500 DKK
889417 16.000 DKK
297161 15.500 DKK
889417 15.000 DKK
297161 14.500 DKK
889417 14.000 DKK