2445/707
Christian Dell (f. Offenbach am Main 1893, d. Wiesbaden 1974)
“President”. Justérbar bordlampe af patineret messing, trykknapafbryder på fod. Model 6631. Formgivet 1930'erne. Udført hos Kaiser Idell. H. 50.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
27 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
883295 | ||
868561 (Autobud) | ||
883295 | ||
868561 (Autobud) | ||
883295 | ||
868561 (Autobud) | ||
883295 | ||
868561 (Autobud) | ||
883295 | ||
868561 (Autobud) | ||
883295 | ||
868561 | ||
883295 (Autobud) | ||
868561 | ||
883295 | ||
296282 (Autobud) | ||
883295 | ||
296282 | ||
883295 (Autobud) | ||
296282 | ||
883295 (Autobud) | ||
941236 | ||
883295 (Autobud) | ||
941236 | ||
883295 | ||
848160 | ||
802374 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.